Günümüzde kadınların en büyük derdi ev eşyalarını taşımak ve taşıma esnasında daire içerisinde bulunan kırılacak malzemeleri toplamaktır. Bununla alakalı piyasada çokça koliler bulunur ama hepsini unutun çünkü artık yerini sert plastikten oluşan kutular almış durumdadır. Plastik taşıma kolisi kullanan bütün müşteriler bütün ev gereçleri çabucak toplayıp zarar görmeden diğer evlerine taşımayı başarmıştır. Önceleri karton koliler ile taşıma yapan insanalar veya nakliye firmaları bütün kırılacak eşyalara zarar verir öyle taşırdı. Bu yüzden bütün insanlara plastik taşıma kolisi tavsiye diyoruz. Gelin hep beraber bu kolileri inceleyelim ve faydaları nelerdir bakalım.

Görselde görünen plastik koliler içerisine kırılacak malzeme konduğunda kesinlikle ezilmeden taşımanızı sağlar. Bu Yüzden Evinizi Plastik Taşıma Kolileri İle Taşıtın.

Plastik Taşıma Kolileri Nedir?

Ev eşyası eskilerde olduğu gibi çabucak bitmiyor ve artık herkesin evinde kamyonlarca eşya bulunmaktadır. Kimisi mecburi kimisi ise keyfi taşınması gerektiğinden bu eşyaları bir nakliye firması ile taşıması gerekmektedir. Nakliye firmaları kaplumbox marka plastik kolilerini kullanmaya özen gösterirken biz Ngt Ava olarak kendi plastik kolilerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. Özel ürettirdiğimiz bu koliler çok sert bir malzemeden oluşmaktadır ve kesinlikle esneme payı yoktur. Kaplumbox eşya taşıma kolileri ile alakalı yorum yapamayacağım çünkü daha önce kesinlikle kullanmadık. Eşya taşıma kolisi olarak ta adlandırılan bu plastik malzeme sizlerin zamanına ve mal ziyanına iyi geleceğinden emin olabilirsiniz.

Plastik Koli Siparişi Nasıl Verilir?

Firmamız ile iletişim kurduğunuz zaman evinizde bulunan kırılacak mutfak malzemeleri için koli istiyorum dediğinizde, firma yetkilimiz öncelikle sizlere plastik eşya taşıma kolisi tavsiye edecektir. Bu koliler sizlere taşıma öncesi ekspertiz personelimiz tarafından getirilir ama toplama işlemini eğer firmamız ile anlaştığınız zaman ise firma personellerimiz taşıma tarihi 2 personel fazla getirerek toplama işlemini gerçekleştiriyorlar. Koliler diğer eve taşındığı zaman tekrar aynı personeleler koli içindeki malzemeleri mutfak dezgahına bırakarak kolileri sizden tekrar geri almaktadır. Size sadece o malzemeleri tekrar aynı yerlerine yerleştirmek kalır.

Plastik Taşıma Kolisi Fiyatları

Her ürünün muhakkak bir bedeli olmalıdır ve bunun da bir bedeli var ama firma müşterilerimize biz bu kolileri eğer bizimle taşınacaklar ise ücretsiz getirmekteyiz. Başka nedenler doğrultusunda bu plastik kolileri ücretle tabi ki satın alabilirsiniz. Ürünler adet fiyatları ebatlarına göre değişmekte olup 500 Türk lirasından başlamaktadır. Uzun süre kırılmadan toslanmadan kullanabileceğiniz bu ürünlerden dilerseniz firmamız ile iletişime geçip alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Plastik

Similar Posts