kamyonet nakliye aracımızdır.

İstanbul’da Kamyonet Nakliyatı

Neredeyse 20 milyon insanın yaşadığı İstanbul keza resmi olmayan rakam bu ama çok büyük bir şehir olmasından kaynaklı aşırı derece göç alan bir şehirdir. Yaşam standardın neredeyse yaşamak zorunda kalan çok kesim var ve bu kesimlerin oturduğu bölgelerde bellidir. İnsanlar artık asgari ücret ile yaşamakta ve geçinmekte zorlanmaktadır en üzücü olanı ise artık bazı insanlar geçinemediklerinden kaynaklı intihar etmektedir. Konumuz içinde bundan bahsetmemin sebebi çalıştığımız bölgede insanlar dilediği firmamızdan yardım talep edebilir. Şehit ailelerinden sadece personel parası almaktayız ve yetim çocukları olan hanımlardan sadece personel parası almaktayız. İstanbul kamyonet nakliye veya evden eve nakliyat hizmetini bu insanlara inanın ücretsiz veriyorduk ama artık artan maliyet yüzünden firmamıza değil ama personellerin parasını tek talep ediyoruz. Kamyonet kiralama hizmeti vermekteyiz keza şoförsüz kesinlikle hiç bir aracımızı vermemekteyiz. Bu makalemizde en uygun kamyonet nakliye nasıl bulunur veya parça eşya taşımacılığı nereden hangi firmadan alınmalıdır onu yazacağız.

İstanbul Parça Eşya Nakliyesi

Büyük şehirlerde genelde insanlar evlerinde az eşya bulundurur, ofislerinde ise hazır ofis kullanarak taşıma esnasında kolay olsun diye ve işleri çabuk bitsin diye yaparlar. Bu yüzden İstanbul’da parça eşya taşımacılığı yaygın bir hizmettir ve her firma bunu yapamayabilir. Ofis taşımacılığı yapan firmalar veya parça eşya taşıyan firmalar genelde yukarıda görselde belirttiğimiz araçları kullanmak zorundadır çünkü diğer büyük araçlar bu eşyalara büyük gelir. Bu araçların kasa kısmı ise bu eşyaların taşınabileceği şekilde yapılması gerekiyor her ne kadar da parça eşya olursa olsun kullanılması gereken eşya olduğundan önemle paketlenip araca konulması gerekiyor. Parça eşya nakliyesi kulağa basit gelse de aslında zor yanları da vardır; mesela buzdolabı taşımak zorundasın ve buda parça eşya taşımacılığına girmektedir. İstanbul Beyoğlu kamyonet kiralama hizmeti daha yaygındır sebebi ise bölgenin sokaklarının dar olması ve eski yerleşim yeri olmasından kaynaklıdır. Bu ve buna benzer bölgelerde kesinlikle en ufak araçlardan tercihinizi vermelisiniz yoksa araç gelir ve sokağa giremeden geri çıkar gider.

İstanbul Az Eşya Nakliyesi

Firmalar kendi içerinde dörde ayrılmaktadır bunlardan ilki şehirler arası parça eşya taşımacılığı yapan firmadır. Bu firma parça eşyaların tamamını toplayıp toplayıp tek seferde yirmi parça eşya alıp şehir dışına götürüp teslim etmektedir. Teslimat sureleri genelde üç ile on gün arası değişmektedir. 2. firma ise ekspertiz çalışan nakliye firmalarıdır ve bu firmalar bir parça bile olsa gelip alıp çıkar gider ve genelde her zaman araçları dolu vaziyettedir ve şubeleri araç gelmeden parça eşyalarını toplayıp tek seferde gönderir. 3. İse Ufak araçlar ile eşya taşımacılığı yapan firmalar, bu firmalar genelde sadece ufak araçlar bulundurur ve sadece eski yerleşim alanlarında kullanır bu araçları çünkü sadece onlara ve öğrencilere hitap etmektedir. Son olarak genel nakliyecidir ve genel nakliyeciler her zaman firma bünyesi altında ebatlara göre araç bulundururlar. Büyük eşyalar için büyük araç parça eşya taşımak için ufak araç bulundururlar. Gerçek bir firmanın zaten böyle olması gerekmektedir ki müşteri kaybetmesin.

İstanbul Öğrenci Eşyası Nakliyatı Yapan Firmalar

Öğrenciler bir ülkenin geleceğidir ve hepimizin el birliği ile bunlara destek olmamız gerekmektedir. Bütün öğrenci kardeşlerimize firmamızın bünyesinde %39 indirim uygulayarak öğrencinin uygun taşınmasına yardımcı olmaktayız. Genelde üniversite okudukları dönemde ailelerinin zor şartlar altında eşya alıp onlara başka illerde ev tutarak okumalarını sağlıyorlar ve bizde bu konuda kendimizi onların bir ailesi gibi görüp fiyatlarda esnek davranıp rahat ve ucuz taşınmasını sağlıyoruz. Tabi ki ücretsiz taşıyamıyoruz neredeyse almış olduğumuz bütün ürünlere %300 ve daha fazlası zam geldi. Yakıt ise aldı başını gidiyor ve nerede nasıl durak kimse kestiremiyor ve bu yüzden bütün öğrencilerden özür diliyoruz. Öğrenci eşyası taşımak forum gibi yerlerden bunların bilgilerini alabilirsiniz. Öğrenciler eşya taşımak zorunda olduklarında onlara yakın oluğumuzu unutmasınlar. Çünkü onlar bizim geleceğimizdir ve onlara kendi çocuklarımızmış gibi bakıp onlara destek olmaz zorundayız. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü borç bilir yapacağınız nakliye hizmetinde sizlere yardımcı olmaktan şeref duyarız.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir