Evden EVE Nakliyat
Firmamızın Personel Kadrosu Ve Aracı

En Uygun Nakliye Firmasını Nasıl Bulurum

Günümüzde artan enflasyon verileri git gide yükselirken, insanlar artık her aramanın başına en uygun veya en ucuz kelimeleri yazarak ihtiyaçlarının en uygununu arama arayışına girmiş durumdadır. Türkiye’de normal bir yaşam için bir dört kişilik ailenin en ev geliri 15.000 Türk lirası olması gerekiyor ki çok lüks olmasa bile yaşayabilsin. Babalar artık oyuncak dükkanın önünden geçmemeye çalışıyor ve çocuklarına istedikleri yaşamı sunamamaya başlamıştır. Bu nedenle insanlar artık En Uygun Nakliye Firması diye aramaya da başlamış ve evlerini en ucuz nasıl taşırım derdine düşmüştür. En uygun nakliye firmaları ise bu anlamda halkının yanında olarak kazançlarından refakat ederek nakliye fiyatlarını aşağıya çekmiştir. Kişi internet ortamında saatlerce uygun araç ve personel arayışına girmektense internetten hemen İstanbul en uygun nakliye firması yazarak binlerce nakliye firmasına ulaşabilmektedir.

Ucuz Nakliyat Firmaları

İstanbul veya diğer illerin kendilerine göre belirlemiş oldukları taşıma ücretleri mevcuttur. Dilerseniz Buna İstanbul’dan örnek vererek ilerleyelim! İstanbul’da ucuz nakliye firmaları vardır ama pek güvenilmez sebebi ise yabancı uyruklu personeller çalıştırmalarıdır. Biliyorsunuz ki ülkemizde sayısı her gün biraz daha artan yabancı uyruklu aileler oluyor ve bu ailelerin ebeveynleri ister istemez çalışmak zorunda ve halkımız onları biraz daha ucuz çalıştırmaktadır. Nasıl yabancı personel çalıştırmayan ucuz nakliye firması bulursunuz? Firma ile iletişime geçerek sorabilirsiniz keza firma yalan konuşarak çalıştırmadığını söyleyecektir. Sizde firmanın alacağı fiyatı diğer firmalardan aldığınız fiyatlar ile karşılaştırın eğer çok ucuz ise sakın güvenmeyin o firmaya. Normalinden biraz düşük fiyat ise sizi korkutmasın çünkü İstanbul en ucuz nakliye fiyatları tarih olmuş durumdadır.

İstanbul Ucuz Nakliye Fiyatları

Firmalar son zamanlarda depolama işlemlerinde 5. sınıf malzeme kullanarak fiyatları aşağıya çekerek müşteriye ucuz nakliye fiyatları vermektedir. Aynı şey artık taşıma esnasında da başlamış görünüyor çünkü 2021 senesinde bir adet koli bandını 2.5 liraya alırken şimdilerde 24 Tür lirası veriyoruz. Bu yüzden firmalar artık eskisi gibi uygun fiyat verememektedir, ama konunun başında anlattığımız gibi düşük fiyat verenden uzak durun aksi halde üzülebilirsiniz. Kimse eşyası kırılsın veya çizilsin istemez keza bir buzdolabının mevcut fiyatı on bin lira ve nakliye fiyatlarının neredeyse iki katı ve firma zararınızı kesinlikle karşılamaz. Ucuz evden eve nakliye hizmeti veren firmalar bu yüzden sorumluluk almayarak sizlere ucuz evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Kişi müşterinin eşyasına değil cebine önem vererek sadece sahtekarlık yapma peşindedir. Konuyu anlatma şeklim belki iki insan arasında geçen diyalog gibi oluyor ama okurlarımızın anlamaları içindir. Bir firma düşünün eşyaları ambalajlamadan taşıyıp yabancı personel çalıştırıp ve evden eve nakliyat araçlarına uygun olmayan araç bulundurup eşyalarınızı taşıyor. Sizce eşyaların güvenilirliği ne derece olur? tabi ki güvensizdir çünkü En uygun nakliye firması sadece gününü kurtarıp alacağı paranın hesabını yapmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ngt Ava Kimdir?

Biz İstanbul evden eve nakliyat olarak 90 yılından bu yana İstanbul Bağcılar’da ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı yapmaktayız. Firmamızın bünyesinde 32 personel ve 8 araç vardır ve bu personellerin tamamı sigortalı Türk vatandaşıdır. Firmamıza çokça yabancı uyruklu personel başvurmaktadır ama biz kesinlikle görmezden gelip standardımızı bozmamaktayız. Bizim için esas olan müşteri memnuniyeti bizleri yıllardır bu seviyelere getirmiş ve koskoca 20.000 binlik bir aile yapmıştır. Müşteri portföyümüzün sayısına ofisimize gelerek ulaşmanız mümkündür keza özel günlerin tamamında siz değerli müşterileri unutmayıp kısa mesajlarla kendimizi hatırlatmaktayız. Taşıma işleminde her gün yeni çıkan ambalajlama ürünleri ile yapmaktayız ve Avrupa standartlarına uygun biçimde çalışmaktayız. Firmamıza ait tek bir şikayet dosyasına ulaşmanız mümkün değildir keza memnun kalmayan müşterilerimizin bizzat gidip zararlarını karşılayarak firmanın kalitesini artırmaktayız. Bizler de insanların cebine göre iş yapıp yarını düşünmeyerek hareket edebilirdik ama biz her daim ileriyi düşünerek adım attık ve hep biraz daha büyüdük. Bugün İstanbul’un en büyük şirketlerin bütün taşınma işlemlerini firmamız yapmaktadır bunun sebebi ucuz çalışmamız değil onlara kaliteli bir taşınma nasıl olmaktadır veya nasıl profesyonel çalışır onu göstermekteyiz. Siz daha iyisini görene kadar her zaman en iyisi olmanın gururunu taşımaktan onur duymaktayız.

Similar Posts