Afyonkarahisar ilimiz mermerleri ile meşhur ve insanlar arasında Afyon olarak biliniyor. Bu ilin memur yoğunluğu fazla olduğundan bölgenin göç olasılığı da çok fazladır. Göç işlemlerin tamamını ev taşımacılığı yapan firmalar yapmaktadır. Bu anlamda Afyonkarahisar evden eve nakliyat firmaları sizlere bu hizmeti belirli fiyatlarla vermektedir. Bu yazımızda taşımanın nasıl olması gerektiğini anlatıp size bilgi vereceğiz. Yazımızda kafanıza takılan soruları yorum yap kısmında sorarsanız sizlere tek tek cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Gelin hep beraber Afyonkarahisar nakliyat nasıl olmalıdır konumuza geçelim.

Afyon Evden Eve Nakliyat Firmaları

Afyon’da nakliye hizmeti veren bütün firmaları Google gibi arama motorlarından yada halk arasında referans olarak bulabilirsiniz. Öncelik referans firmalar olmalıdır ki nasıl çalıştığını bildiğiniz bir firma olsun. Diğer yandan arama motorlarından aradığınız bir firmayı nasıl çalıştığı ile alakalı bilgi sahibi olmadığınızı bilmeniz gerekir. Tek bir yöntem ile firmanın şikayetini öğrenme şansınız var ama bazen oda sağlıklı bilgi almanızı engelleyebilir. Mesela Afyon evden eve nakliyat yazdığınızda önünüze onlarca firma çıkacaktır ama siz sadece aklınıza yatan firmayı bir yere not alın. Arama motorundan bulduğunuz firmanın ismini yazıp yanına şikayet yazıp aratın. Örneğin: a nakliyat şikayet diye aratırsanız o firmaya ait ne kadar şikayet varsa önünüze çıkacaktır. Afyon evden eve nakliyat firması ile alakalı her hangi bir şikayete denk gelmemeniz durumunda firma ile irtibata geçip anlaşabilirsiniz. Peki şikayeti yok diye firmayı takip etmeye gerek yoktur demek olmaz çünkü taşıma esnasında dikkat etmeniz gereken ambalajlama işlemi var. Konuya ambalajlama ile alakalı bilgi vererek devam edelim.

Afyonkarahisar Evden Eve Nakliyat Ambalajlama Ve Paketleme

Anlaştığınız Afyonkarahisar evden eve nakliyat ile telefonda kesinlikle ambalajlamanın çok özenli yapılmasını tembih ediniz. Her şeyden en önemlisi eşyaların ambalajlanmasıdır çünkü merdivende taşındıktan sonra sağ sola çarpanın önlenmesi gerekmektedir. Personellerin eşyaları ambalajlamadan taşıması korumadığı anlamına geldiğinden bütün personellere en başta tembih ediniz. Mesela bir buzdolabını ambalajlamadan taşınması demek o eşyanın sağ sola çarpıp çizilip kırılması anlamına gelmektedir. Daire içerisinde bulunan diğer kırılacak bardak tabak gibi ürünleri de naylon baloncukla sarıp kolilerin içerisine konulması gerekmektedir. Bu şekil taşınmaya başlayan bir eşyanın zarar görme riski neredeyse %5 tir. Tabi ki ambalajlamadan hariç yüksek katlarda gelen asansörde kullanılabilir. Bu asansörler farklı bir araç üzerine kuruludur ve eşya taşımalarda 20. kata kadar kurulabilmektedir.

Afyonkarahisar Nakliyat Sigortası

Her taşıma öncesi profesyonel Afyonkarahisar nakliyat firmaları yapacağı taşıma öncesi hasar sigortası yapmak zorundadır. Nakliye firmaları genelde hep kafasından salıp risk almamak adına sigorta yapmaz ama müşterinin özellikle poliçeleri istemeleri gerekmektedir. Nakliye hasar sigortası genelde kaza ve yanma esnasında bütün eşyaların değeri kadar para ödemesi gerekmektedir. Genel ve kapsamlı sigorta ise bütün taşıma esnasında oluşacak zararları karşılamak zorunadır.

Afyon Nakliye Araçları

Piyasada onlarca kamyon ve kamyonet bulmanız mümkündür ama ev taşımacılığı için tasarlanmış araçlar farklıdır. Afyon da nakliye firması aradığınızda araçlarına muhakkak dikkat etmeniz gerekmektedir. Nakliye araçlarının içi önce köpük sonra ise sunta ile kaplanmalıdır ve ardından suntanın üzerine halı fleks yapıştırılmalıdır. Bu şekil olmayan araçlarda eşyaların araca konma esnasında kasanın demir olan kısmına temas sonucu eşyalar zarar görebilir. Bu yüzden Afyon’da nakliye hizmeti veren firmalar ile bu konuyu başta konuşmanız gerekmektedir. Keza güvenli firmalar zaten bu tarz araç bulundurmaktan geri durmazlar. Önemli olan doğru firmaya denk gelmenizdir.

Afyonkarahisar Nakliye Hizmeti

Makalede anlatılan bilgiler aslında altın değerindedir. Sebebi ise evini taşıyacak olan bir ailenin göz bebeği eşyaları zarar görmemesi içindir. Makalede bulunan bilgilere uyup Afyonkarahisar nakliyeci hizmeti veren firma bulmanız eşyaların zarar görmeden taşınmasına sebep olur. Bu anlamda biz NGT AVA evden eve nakliyat olarak sizlere hem ekonomik hem de güvenlikli bir taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamızı dilediğiniz ortamda araştırabilir ve sorgulayabilirsiniz, anlımız aktır. Tam 35 yıldır ev taşımacılığı sektöründe halkımıza hizmet vermekteyiz ve bunca sene zarfında halen tek bir şikayete sahip değiliz. Dilediğiniz ortamda ismimizi aratıp şikayetlere bakabilirsiniz. Sizlere nakliye konusunda yardım edebilir ve yeni evinize sorunsuz taşınmanıza yardım edebiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Similar Posts