İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat, temel olarak özellikle de güzergah noktası İstanbul olarak belirlendiğinde, en yoğun talebe ulaşmaktadır. Yani, şehirlerarası da olsa şehir içi de olsa, güzergah noktası birçok kişinin İstanbul olmaktadır. Talebin bu kadar yüksek olduğu bir yerde arzın da ona eşlik etmesi beklenir. Fakat bu durum başka sorunları da ortaya çıkarmaktadır: kalitesiz iş…
Taşınma konusunda kalitesiz iş ne yazık ki pahalıya patlamaktadır. Eşyaların zarar görmesi ve yaşanan ciddi mağduriyetler peşi sıra gelmektedir. Hele ki bir de sigortasız firmaları da düşünürsek, herkesi kesinlikle dikkatli olmaya davet ediyoruz.
Kaskolu Ve Sigortalı İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kaskolu ve sigortalı İstanbul evden eve nakliyat firmaları, K3 belgesine sahip olarak bu hizmetleri vermektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık için SCR2 belgesini de bulunmaktadır. Böylece tamamen legal ve kurumsal bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktadır.
İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?
İstanbul evden eve nakliyat fiyatları temel olarak aşağıdaki kriterlere göre belirlenmektedir:
Taşınacak olan eşyaların kapladığı alan
Asansörlü araçların kullanılıp kullanılmayacağı
Eşyaların taşınacağı kat ve bulunduğu kat sayısı
Ambalajlama ve paketleme sırasında harcanacak olan malzeme maliyeti
Taşınma süreci boyunca görev alacak eleman ve personel sayısı
Asansörlü İstanbul Evden Eve Taşıma
Asansörlü İstanbul evden eve taşıma, birçok kişi tarafından “maliyetli” olması sebebiyle talep edilmemektedir. Ancak firma yetkilileri ve bizler, bunu önermemekteyiz. Çünkü kaçındığınız küçük miktardaki maliyet esasında sizi ve eşyalarınızı korumak içindir. Asansörlü araçlarla taşıma yapmak çok daha güvenli ve pratiktir. Ayrıca hızlıdır.
Şehir İçi Ve Şehirlerarası İstanbul Evden Eve Nakliye
Şehir içi ve şehirlerarası İstanbul evden eve nakliye sırasında yaşanabilecek tüm mağduriyetler firmalar tarafından giderilmelidir. Bu yüzden anlaşacağınız yetkili firmada K3 belgesi sorgulaması yapmayı ihmal etmeyiniz.
Bu belgenin anlamlı, taşınma öncesinde ekspertiz incelemeleri sırasında tüm eşyalarınızın kaskolanmasıdır. Yani sigorta kapsamında olmasıdır. Olası bir mağduriyet tamamen firmaya ait olacaktır. Böylece müşterinin hakkı korunacaktır. Bazı şirketler ne yazık ki daha “ucuz” hizmet vermek amacıyla bu tip sigortalı hizmetler vermemektedir.

İstanbul Nakliye Firmaları

Başlıkta okuduğu üzere biliyorsunuz evden eve nakliyat hizmeti çok aşırı derece çoğalan firmalar yüzünden artık güveninin kaybetmiş durumdadır. Bunun için yapmanız gereken makalemizi pür dikkat okumak ve okuduklarınızı bir bir uygulamaktır. Öncelikle büyük arama motorlarından yardım alarak veyahut eşinizden dostunuzdan referans alarak sağlıklı bir nakle firması bulabilirsiniz. Bulduğunuz nakliye firmasını gidip yerinde görerek analiz edip internet ortamında firma ismi ile aratıp şikayet dosyalarına bakabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra firma ile güzel bir sözleşme yapıp kendinizi daha doğrusu eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Bu işlemler sonucu memnun kalmama durumunuz kesinlikle olmaz.

İstanbul Nakliyat Fiyatları

Gelelim nakliye fiyatlarına biliyorsunuz ki başta anlattığım gibi nakliye firmaları her gün biraz daha çoğalmaktadır ve haliyle rekabet söz konusu olmaktadır. Her kes dilediği gibi fiyat verip müşteri kazanma peşinde kimi firmalar ise sadece işin ücreti peşindedir. Minimum bir nakliye ücreti 1.500 Türk lirası ile 10.000 bin Türk lirası arasında değişmektedir. Bu fiyat genelde eşyaların azınlık ve çoğunluğuna göre ve eşyaların gideceği mesafeye göre hesaplanmaktadır. Bunun için firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak eşyalarınız için en doğru fiyatı çıkarabilirsiniz. Firmamızın vereceği fiyat sonrasında ek ücret alma gibi durumların olması söz konusu dahil olamaz ve bu bizim kırmızı çizgimizdir. Bizden alacağınız hizmeti burada değerlendirmeniz durumunda bir dahaki taşımanızda özel indirimler söz konusudur.

Firmamızın Hizmet Bölgeleri Aşağıdakilerle Sınırlıdır.

 1. Arnavutköy Evden Eve Nakliyat
 2. Avcılar Evden Eve Nakliyat
 3. Bağcılar Evden Eve Nakliyat
 4. Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
 5. Bakırköy Evden Eve Nakliyat
 6. Başakşehir Evden Eve Nakliyat
 7. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat
 8. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
 9. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
 10. Beyoğlu Evden Eve Nakliyat
 11. Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
 12. Çatalca Evden Eve Nakliyat
 13. Esenler Evden Eve Nakliyat
 14. Esenyurt Evden Eve Nakliyat
 15. Eyüp Evden Eve Nakliyat
 16. Fatih Evden Eve Nakliyat
 17. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat
 18. Güngören Evden Eve Nakliyat
 19. Kağıthane Evden Eve Nakliyat
 20. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat
 21. Sarıyer Evden Eve Nakliyat
 22. Silivri Evden Eve Nakliyat
 23. Şişli Evden Eve Nakliyat
 24. Sultangazi Evden Eve Nakliyat
 25. Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Yukarıda görüldüğü gibi sadece İstanbul\’un Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasına gidememe nedenimiz yükselen maliyetler ve mecburi istikamet olan Yavuz Sultan Köprüsü dür. Avrupa yakasında siz değerli müşterilere hem uygun hem profesyonel taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için size minnettarız