Ngt ava evden eve nakliyat

Hakkımızda

Ngt Ava Nakliyat Kimdir?

Misyon

Kaliteli ve Doğru fiyat anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede karşılamak, sektöründe dürüst ve adil fiyat politikası ile dürüstlüğümüzü asla kaybetmeden hizmet vermek.

Vizyon

Kaliteli, profesyonel hizmet anlayışı ile bizim ile çalışmak isteyen her müşterimizi memnun etmek ve sektöründe en beğenilen ve tercih edilen firma olmak.

Tarihimiz

1990 yılında İstanbul Bağcılar ilçesinde kurulmuştur. Firmanın kuruluşundan bu yana 32 yıl geçmiştir ama sürekli yenilenen personel kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst safa da tutmayı başarmıştır.

Firma kurucusu Nizamettin AVA’dır. 

Nizamettin Ava Firma Kurucusu

Nizamettin Ava İstanbul’da fayton tarzı araçlarla ev taşımacılığı hizmetini başlatmış ve günümüze kadar büyüyerek toplamda 8 araç ve 40 personel kadrosu ile hizmete emek vermeye devam etmektedir. Firmamız bünyesinde 500 metre kare büyüklüğünde depolarımızda mevcuttur. Yenilenen sektör şartlarında bir yenisi olan asansörlü taşımacılık hizmeti de firmamızda mevcuttur. Avrupa standartlarına uygun hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti bizim için esastır. 

Bizi tercih etmeniz, sizin yararınıza olacaktır.