Bir çok kadının taşıma esnasında özellikle önem verdiği el bebek gül bebek baktığı çeyizlik porselenleridir. Çeyizlikle sınırlı değil tabi, örneğin kendi biriktirdiği parayla aldığı, hediye gelen porselen veyahut eşinin aldığı porselen takımları da mevcuttur. Porselen taşımacılık firmaları bu anlamda kadınların ilgi odağı olmuş durumdadır. Ev hanımları taşıma esnasında kesinlikle kendisi porselenleri paketlememeli çünkü yanlış paketlenen bir ürün zarar görmeye mahkumdur. İlle de kendim paketleyeceğim diyorsanız yapmanız gereken işlemler şunlardır; bolca baloncuk patpat almanız ve yeterince sağlam koli almanız gerekmektedir. Porselenlerin her birini ayrı ayrı baloncuk patpat ile ambalajlayıp koli içine koymanız gerekmektedir. Koli içinde ki dizayn da çok önemlidir mesela ağı porselenleri hafif porselenin üzerine koymamanız gerekmektedir. Bütün ağır porselenler bir koliye bütün hafif porselenler bir koliye olacak şekilde ayarlamanız gerekmektedir.

Örnek Porselen Takımları – Porselen Taşımacılık Firmaları

Porselen Taşımacılık Nasıl Olmalıdır

Her porselenin kendi öz bir yapısı mevcuttur mesela bazı porselen takımların kamyon içerinde taşınması bile uygun değildir. Özel yapım porselenden kastımız ihale ile alınan vazo tarzı hassas ürünlerdir. Bunların taşıma işlemi muhakkak siz değil porselen taşımacılık firmaları tarafından taşınması gerekmektedir. O tarz ürünlerin farklı aracı vardır ve bu araçlar Panelvan diye adlandırdığımız araçlar ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bunun için taşıma yapmadan önce anlaştığınız firmaya bu durumu özel belirtmeniz gerekmektedir. Firmamızın Youtube kanalında bu tarz videolara çokça yer verdik dilerseniz girip bütün vazo ve porselen taşımacılığı izleyebilirsiniz.

Porselen Taşımacılığında Kullanılan Araç Ve Personeller – Porselen Taşımacılık Firmaları

Porselen Taşıma Firmamızda Nasıl Yapılmaktadır

Firmamız bünyesinde 9 araç var ve bu araçlardan iki adedi panelvan tarzı araçlardır. Özel yapılmış eşyalar, televizyonlar, hassas elektronik ürünler veya tarihi eşyaların taşınmasında bu araçları kullanmaktayız. Kamyon tipi büyük araçlar Türkiye’nin yol şartlarında fazlaca sarsılmaktadır ve bizde bu yüzden müşteri memnuniyeti açısından bu araçları buldurmak zorunda kaldık. Bütün hassas taşımacılık yapılması gereken ürünlerin her birini üç ayrı ambalajdan geçirmekteyiz. Bunları sıralamak gerekirse, köşebent dediğimiz plastik ürünle önce köşelerini sağlama alıp üzerine streç folyo ile üzerinden geçmekteyiz, ardından baloncuk patpat ve tekrar streç film olmak şartı ile üç ayrı ambalajdan geçmek zorundadır. Bu tarz ambalajdan geçen bir ürünün zarar görme olasılığı %5 tir. Zarar görmesi sonucu ise hasar sigortası ile ürünü sigortalamak gerekiyor, bütün taşıma işlemlerinde allianz sigorta ile sigortalanır. Sizde bizimle bu profesyonel hizmeti almak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bir önceki konumuz olan bilgisayar taşımacılık makalesi dikkatinizi çekebilir.

Similar Posts