Paketleme hizmeti almak istiyorsanız yazdığımız bütün bilgileri dikkat ile okumanız faydanıza olacaktır. Ev nakliyesinde önemli konulardan biri de eşyaların paketlenme şeklidir çünkü paketleme hatasında eşyalarınız zarar görebilir. Öncelikle porselen taşımacılığında paketleme hizmeti çok önemlidir sebebi ise kağıttan ambalajlama yaptıklarından dolayı bir birlerine temas etmeleri ile porselenin kırılma riski çoktur.

Resmi Youtube Adresimizde Bulunan Videomuzda porselen Taşımacılık

Mobilyalarda Paketlemeyi Nasıl Yapıyoruz

Ofis veya ev eşyalarında öncelikle ekspertizimiz eşyaların konumuna göre malzeme belirlemek için eşyanın bulunduğu alana gelmek için sizden randevu talep etmektedir. Personelimiz eşyaların durumuna göre bir malzeme seçer ve oradan ayrılır. Seçilen malzeme temin edilir ve taşınma tarihi belirtilen saatte eşyaları paketlemeye gelirler. Eşyanın durumuna göre belirlenen malzeme genelde baloncuk naylon patpat olur ve onun kalitesi de değişmektedir. Bütün eşyaları baloncuk patpat diye adlandırdığımız malzeme ile ambalajlamaya başlar. Baloncuk naylondan hariç onların üzerlerine birde streç film ile daha sağlamlaştırılması gerçekleştirilir. Bazı köşeleri sert cisim olan yatak odası takımları gibi ürünlerde köşebent diye adlandırdığımız plastik ürünü de kullanmaktayız. Bu tarz paketlenen bir üründe risk %5 in altına kadar inmiş oluyor ama bazen istenmeyen elimizde olmayan nedenlerden ötürü de zarar görme durumu olabiliyor; mesela karda personel ayağının kayması gibi veya dar merdivenlerde eşyanın hiç bir şekilde çıkamaması gibi sorunlardan ötürüdür. Bunun içinde hasar sigortası ile eşyaların güvencesini almaktayız.

Ngt Ava Paketleme Hizmeti

Koltuk Paketleme Hizmeti

Koltuk takımının naylon baloncuk ile paketlenme şekli ilk aşama

Ngt Ava Paketleme Hizmeti

Paketleme Hizmeti 2. Aşama

Koltuk takımının paketleme ikinci aşaması

Ngt Ava Paketleme Hizmeti

Paketleme Hizmeti Son

Koltuk takımının paketlenmiş son hali solda gördüğünüz fotoğrafta mevcuttur.

Paketlemede Ngt Ava Evden Eve Nakliyat

Ngt Ava Evden Eve Nakliyat firması olarak 1990 yılından bu yana sektörümüzle alakalı yenilikçi olmaya devam etmekteyiz. Firmamız Avrupa standartlarına uygun ambalajlama malzemeleri kullanmaktadır. Ev eşyası paketleme işlemi, taşıma işleminin en zor işlemi ve önemli olan kısmıdır. Güzel paketleme ve ambalajlama olmayan bir eşyanın çizilme ve kırılma riski çok yüksektir. Bu nedenle hangi firma ile taşınırsanız taşının kesinlikle en önce ambalajlama kısmına ağırlık veriniz. Sektörde yılların verdiği birikim ve bilgileri sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.

Similar Posts