Evden EVE Nakliyat
Evden EVE Nakliyat Hizmeti Yapan Personel Görüntüsüdür.

Bu makalemizde sizlere süslü püslü cümleler kullanarak aklınızı karıştırmaktansa iki medeni insanın aralarında konuştuğu gibi anlatacağım. Bir zamanların faytonları veya at arabaları ile yapılan evden eve nakliyat hizmeti günümüzde teknolojik araçlar ve malzemelere bırakmış durumdadır. İnsan ihtiyacının giderek azaldığı ve her şeyin robotlaşması sonucu hizmet güvenirliği bir nebze de olsa artmış durumdadır. Peki nedir evden eve nakliyatta artan güvenirlik? öncelikle artık merdivenlerden eşya taşıyıp ve o eşyaları dar merdivenden çıkararak çizmeniz veya kırmanıza gerek yok çünkü asansörlü taşımacılık sistemi bu anlamda işleri %50 daha uygun ve sorunsuz hallediyor. Eski araçlar yerine artık son model araçlar yerini aldı ve artık kaza yapma riski veya araç içerisine konulan eşyaların sarsılmaması da güvenirliği artırmaktadır. Son olarak artan evden eve nakliye firmaları ise yine buna etkendir çünkü aşırı derece çoğalan firmalar sayesinde köklü firmalar müşterilerini kaptırmamak için her hizmetin en iyisini yapmaya çalışıyor ve buda günümüzde profesyonel taşımacılıkta ilerleyen hizmetler arasındadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Her önüne gelen nakliye hizmeti veriyorum deyip, taşıma belgesi almadan nakliye hizmeti vermeye başladı. Dikkat edin yeni açılan hiç bir firmaya sakın ha sakın güvenmeyin. İnsanlara taşıma hizmeti veriyorum adı altında sadece paralarına göz dikmekteler ama aslında bu köklü firmaların daha sağlıklı çalışmalarına öncülük etmiş oldu. Bir zamanlar köklü firmalar müşterileri seçerek taşıma işlemi yaparlardı ve sebebi az sayıda olan evden eve nakliye firmaları idi. Artan nakliye firmaları artık tüm firmaların dikkatle çalışmasına sebep oldu çünkü kimse müşterisi kaçsın istemiyor. Firmalar arasında seçim yapmadan önce köklü olmasına, ücretsiz ekspertiz gönderip göndermediğine, hasar sigortası yaptığına, yabancı uyruklu personel bulundurup bulundurmamasına ve son olarak asansörlü taşıma hizmeti verip vermemesine dikkat edin. Bu saydıklarımızı iletişime geçtiğiniz firmanın ofisine giderek yerinde görmeniz gerekiyor keza yalan para ile satılmıyor.

Evden Eve Nakliyat Ve Ambalajlama

Görselde göründüğü gibi öncelikle firmanın personelinin kurumsal olması gerekmektedir. Kıyafetlerinden tutun kullanacağı malzemeden bunu anlamamak çok zor değildir. Evinize gelen personellerin öncelikle aralarında bir ambalajlama personeli ve bir tesisat ustası olması gerekiyor. Bütün eşyaları patpat denilen malzeme ile önce sarıp üzerine streç film ile sarması gerekmektedir. Bu şekil taşınan eşyalarda doğa üstü bir problem olmadıkça o eşya zarar görmez. Mobilyaları ve beyaz eşyaları ise aynı bu yöntemle ambalajlamaları gerekmektedir. Kimse parası ile rezil olmak istemez ama yeni açılan firmalar sadece parasını düşündüğünden dikkat etmelisiniz. Yukarıda görselde görünen eşya bir tekli koltuk ambalajlamasıdır ve firmamızın kendi personelleridir.

Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz

Profesyonel hizmet veren evden ve nakliyat şirketleri her taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz personelini göndermek zorundadır. Ekspertiz hizmeti eşyalarınıza göre malzemeyi, personel kadrosunu, araç yeterliliğini ve asansör ihtiyacınızı öğrenmenize yarar. Bu tür hizmeti almamanız durumunda firmanın gelip ek fiyat alması gayet normalleşiyor çünkü firmaya bir şey anlatamazsınız. Diğer yandan bu şekil bir hizmet sonrası firmanın bir şeyleri bahane etmesi imkansızdır.

Evden Eve Nakliyede Müşteri Memnuniyeti

Yaptığınız taşıma umarım güzel geçmiştir veya umarım sorunsuz halledersiniz. Hangi firma ile taşıma işlemini anlaşırsanız anlaşın ama muhakkak memnuniyetinizi gerekli mercilere iletin ki sizden sonra gelecek insanlar yorumlarınızı görerek evden eve nakliyat firması seçmekte zorlanmasın. Bu durum aslında insanidir ve sizin başkalarına yapacağınız yardım hiç bir zaman karşılıksız kalmayacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ngt Ava Evden Eve Nakliyat

Siz değerli müşterilerin tamamına ofisimiz 7/24 kahve ikram etmektedir. Ofisimize gelerek bütün araçlarımızı, ambalajlama malzemelerimizi ve personellerimizi teşviş edebilirsiniz. Gelemeyecek kadar yoğun iseniz hemen sizlere en yakın şubemizden ücretsiz ekspertiz personelimizi gönderebiliriz. Bizimle yapacağınız bütün evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bütün mecralarda paylaşabilirsiniz. Unutulmasın ki bizler 30 yıllık bir firmayız ve hiç bir mecrada firmamız hakkında kötü yorum bulamazsınız. Sizlere laik olabilmek için her günümüzü ayrı ayrı değerlendirip işimizi büyütüyoruz. Toplamda 3 şubemiz ve 12 aracımızla 7/24 hizmet anlayışı ile sizlere laik olmanın gururunu taşıyoruz. Merkezimiz Bağcılar’da buyurun gelip bir kahvemizi yudumlayın.

Similar Posts