Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Firmaların Görüntüsü
Ekiplerimizin Buzdolabı Ambalajlarken Çekilen Görüntüleri

Buzdolabı taşımacılığı nasıl olmalıdır adlı makalemize hoş geldiniz. Bilindiği üzere günümüzde artan ekonomi sürecinde artık bir buzdolabı fiyatı neredeyse minimum beş bin maksimum altmış bin TRY den başlamaktadır. Her insanın alım gücü olmadığından insanlar eski buzdolabını uzun ömürlü kullanmak istemektedir. Çıkan kiralar nedeni ile ise ev sahipleri kiracıları daha fazla para almak için kiracılarını çıkarmaktadırlar. Haliyle insanlar yeni ev bulduktan sonra daire içerisinde bulunan bütün eşyaları taşımak zorundadırlar. Taşınmaya mahkum olan eşyaların profesyonel olmayan eller tarafından taşındığında eşyaların zarar görmeme şansı neredeyse sıfırdır. Gelin taşıma yaparken nelere dikkat edeceğinizi anlatalım ve en azından nakliye konusunda bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Buzdolabı Taşıyan Firmalar

Başlıkta anlaşıldığı üzere herkes buzdolabı taşıyamaz gelin size firmamız olan NGT AVA evden eve nakliyat ‘ın buzdolabı taşırken neler yaptığını ve nasıl ambalajladığını görüntüler ile anlatalım. Görüntüler bizzat firmamızın sigortalı çalışanlarına aittir ve kesinlikle telif hakkımız mevcuttur.

Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Firmaların Görüntüsü

Buzdolabı Taşımacılığı

Görüldüğü üzere öncelikle personel buzdolabını rahat çalışabileceği bir alana getirerek buzdolabının ambalajlama işlemine başlayacaktır.

Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Firmaların Görüntüsü

Buzdolabı Taşımacılığı

Personeller görüldüğü üzere naylon baloncuk patpat ile ambalajlama işlemine başlamıştır.

Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Firmaların Görüntüsü

Buzdolabı Taşımacılığı

Personelimiz Buzdolabının hiç bir şekilde açık alanı kalmayacak şekilde naylon baloncuk ile ambalajlama işlemini bitirmektedir.

Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Firmaların Görüntüsü

Buzdolabı Taşımacılık Son İşlem

Görüldüğü üzere en son buzdolabının üzerindeki ambalajlamanın üzerine de streç film çekilerek daha sağlıklı taşınması sağlanmıştır. Görsellerde firmamızın çalışma şekli temsilidir.

Buzdolabı Taşımacılığı Fiyatları

Günümüzde ülkemize gelen göçmen krizi ile çok fazla yabancı uyruklu personel çalıştırmaya başlayan firmalar türedi. Sebebi ise çok ucuza çalıştıklarından kaynaklıdır. Bu ve buna benzer bir çok sebepten ötürü buzdolabı taşıma fiyatları değişken göstermektedir. Sigortalı Türk vatandaşı bulunduran firmaların maliyetleri çok yüksek olduğundan fiyatları ister istemez diğer firmalardan biraz yüksektir. Anlaşma yapmadan önce firma le bu durumu muhakkak konuşmalısınız çünkü yabancı personeller günlük nakit çalıştıklarından dolayı parasını alıp gitmenin hesabını yaparken sürekli çalışan personel memnun olmayan müşterilerin şikayetleri üzerine sorun yaşayacaklarını bilirler.

Buzdolabı Taşımacılığında Ngt AVA Nakliyat

Yukarıda gördüğünüz fotoğraflarda bulunan bütün personeller firmamızın sigortalı çalışanıdır ve kesinlikle tek bir işe mensup o ambalajlama işlemi yapılmamıştır. Firmamız her buzdolabı taşımacılığında aynı önem ve titizliği dikkate almaktadır. Firmamızın uzun yıllar ayakta kalma sebebi ise buna bağlıdır. Sürekli memnun ayrılan müşteriler referans olduklarından, müşteri potansiyelimiz bir kat daha artmaktadır. Sizde mutlu müşteri listesine girmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz detaylı video listemize Youtube sayfamızdan bakabilirsiniz.

Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Firmaların Görüntüsü
Buzdolabı Taşımacılığı Yapan Personellerimizin Görüntüsü

Similar Posts