Halı Taşımacılığı
Şehirler Arası Taşımacılıkta Ambalajlama İşlemi

Türkiye çok büyük bir ülke ve bu ülkenin güvenlik personel sayısı da buna göre çok büyüktür. Polisi veya askeri hatta normal memuru çok fazladır. Bunların sürekli her sene yerleri değişmektedir. Tayin dönemi yada memurlar arasındaki adı şark görevi olmazsa olmazıdır. Şark döneminde bütün memurlar nakliye arayışına girerken bazı memurların sabit çalıştığı firmalar vardır. Memursanız muhakkak bir nakliye firmanız olmalıdır çünkü ne zaman taşınacağınızın garantisi yoktur ve tabiri caiz ise memurun evi sırtındadır. Bu durumda insanlar şehirler arası taşımacılık yapan firmaları internet ortamında aramaya başlar. Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları öyle hemen bulunabilecek bir durum değildir çünkü her firma şehirler arası çalışamaz, gerek personel gerek ise araç yeterliliği olmaz. Düşünsenize eviniz İstanbul’dan Hakkari’ye yada Kars’tan Edirne’ye taşınacak, o eşyaları araç içinde düzgün koymadığınız taktirde tamamının kırığını alırsınız. Bu yüzden taşımacılık firmasını çok dikkatli seçmelisiniz. Gelin hep beraber böyle bir firmayı nasıl buluruz ona bakalım.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bir çok şehirler arası taşımacılık yapan firmalar ev taşımacılığında sorun yaratabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için öncelikle ileriye dönük çalışma yapan firmalar bulmak daha mantıklı mesela firma sizi Adıyaman’a taşıdı ama sizin oradan tekrar taşımanızı hesaplayarak çalışma yapması gerekir, yani sadece günü kurtarıp parayı alıp girmeyi değil. Böyle bir firmayı referans olarak almanız daha basittir. Akrabaları, arkadaşlarınızı veya devrenizi arayıp şehirler arası evden eve nakliyat yapan firmalar ile çalışmış mı onu öğrenin. Daha profesyonel firmayı bu şekilde bulmanız internet ortamında arayarak bulmaktan daha basittir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Artan yakıt fiyatları şehirler arası taşımacılık fiyatları hizmetinde baya bir yükleme sağladı. Nakliye araçları önceleri İstanbul Bitlis arası 5.000 bin lira yakarken şimdilerde 30.000 lira yakmaktadır ve haliyle bu harcamalar şehirler arası nakliye fiyatlarına yansımaktadır. Bir ev eşyasını tek araçla götürmek bu yüzden çok maliyetlidir ve sizin firma ile anlaşıp bir araç ile 3 ev eşyası taşıtmanız gerekmektedir. Diğer türlü tek eşyayı kimse 1.000 kilometrelik yola 50.000 tl den aşağıya götüremez. Üç eşyanın tek araçla gitmesi sorun teşkil etmez çünkü profesyonel firmalar her yüklediği eşyadan sonra araç içinde bölme yapar ve eşyalar karışmaz. Keza yüklemelerde güzergaha göre yüklenir ve eşyalar tek tek bırakılıp son adrese gidilir. Nakliye konusunda ihtiyacınız var ise iletişim bölümünden bizden canlı destek alabilirsiniz.

Similar Posts