Küçükköy Evden Eve Nakliyat
Küçükköy Evden Eve Nakliyat İle Alakalı Görselimizdir.

Küçükköy Evden Eve Taşımacılık Makalesi

Gaziosmanpaşa ilçemizin bir mahallesi olan Küçükköy’ün ismini çok fazla telaffuz edenler var ama bölge hem çok büyük hem çok fazla yapılaşmalar olan bir bölgedir. Yapılaşmanın yoğun olduğu bölgede hem müteahhitlere hem de nakliye firmalarına çok fazla ihtiyaç olur. Makalemiz nakliye ile alakalı olduğundan sizlere en doğru ve en güvenilir bir Küçükköy evden eve nakliyat firması bulmak nasıl olur ona değineceğiz. Aşırı derece fazla firma sayısı vardır ve bu yüzden sizlere okunabilmek ve bilgi sahibi olmak için bu makaleyi yazıyoruz. Muhtemelen sizin de bir nakliye ihtiyacınız var ki bu sayfaya yönlendirildiniz. Size yardımcı olabilmek adına elimizde olan bütün bilgileri ve tecrübelerimizi bu makale içinde bulacaksınız. Hadi Hemen başlayalım.

Küçükköy Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Her gün yeni haberler ile yeni bir teknoloji harikasını okuyoruz. İnsanlar her gün biraz daha geliştiriyor kendisini ve bunun eminim bir çok faydası ve zararı da vardır. Bizleri ilgilendiren kısım faydası olan tarafıdır ve bizde buna değineceğiz. Evini, ofisini veya başka bir eşyanı taşıyacaksın ama güvendiğiniz yada daha önce çalıştığınız bir nakliye firması yok mu? İnternetin başına geçerek hemen bir Google sayfası açın yada başka bir tarayıcı hiç fark etmez, küçükköy evden eve nakliyat firmaları ve şikayetleri yazın. Sayfada belki 100 tane site çıkacaktır ve ilk on tanesini bir yere ismini not edin. İlkinden başlayın a firması şikayet yorumları diye tekrar bir arama yapın, firmanın öz geçmişinden tutun günümüz tarihine kadar olan bütün yorumları (gerek iyi gerek kötü) sayfada belirecektir. Şikayet oranına göre seçim yaparsanız riskinizi bir nebze düşürürsünüz ve ardından firmanın iletişime ulaşarak irtibata geçip ofislerini ziyaret edeceğinizi söyleyin. Ofisi olmayan onlarca firma mevcut İstanbul’da ve bunlardan bir tanesi size denk gelmesin, ofisi olmayan firmanın geleceği olmaz. Bunu kabul eden firma bulduğunuzda ofislerini ziyaret ederek kullanmış olduğu araçları veyahut malzemeleri yerinde görme fırsatı bulacaksınız. Ofiste bunları gördükten sonra eğer firma ilginizi çektiyse hemen nakliye sözleşmesi ve hasar sigortası isteyin. Bunlar sağlıklı bir firma bulmanız için en ideal yöntemdir ve şimdi Taşıma esnasında dikkat etmeniz gereken bilgilere değinelim.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma seçiminden sonra da alacağın hizmet bedeli çok önemlidir. Küçükköy evden eve taşımacılık fiyatları genelde bin ile iki bin Türk lirası arasında değişmektedir. Eşyalarınızın konumunu ve ebatlarını bilmediğim için tahmini fiyat veriyorum ama bazen iki araçlık eşya çıktığında verdiğimiz rakamların iki katı rakamda çıkabilir. Vermiş olduğumuz fiyat genelde 1+1 2+1 3+1 gibi daireniz içindir. Firmalar bu tarz eşyalar için sizden belirtmiş olduğumuz rakamların altında veya üstünde fiyat teklifi verirse kesinlikle güvenmeyin. Az fiyat isteyen firmalar genelde yabancı uyruklu personel çalıştırıp uygun yevmiye verip eşyalarınızı riske eder. Çok yüksek fiyat veren firmalar da genelde komisyon usulü çalıştığından bir kısmını kendisine diğer kalanını taşıma işinizi sattığı firmaya verecektir ki buda büyük bir risktir. Bu bilgilere de muhakkak kulak verin aksi halde paranızla rezil olursunuz.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Ambalajlama

Firma seçimi ve fiyatta anlaştığınız firma muhtemelen size bir gün için randevu verecektir ve o tarihte size geldiğinde çok dikkat etmeniz gereken başka bir husus var. Bunlardan bir tanesi Küçükköy evden eve taşımacılık ambalajlama hizmetidir keza her şeyin başında eşyaların ambalajlama hizmeti gelmektedir. Personelden isteyeceğiniz işlem bütün eşyalarınızı ambalajlamanızdır. Bu malzemeler genelde patpat baloncuk diye adlandırılan naylondur ve streç film ile de bunu daha sağlamlaştırmaktadır. Bu malzemeleri kullanmalarını özellikle istemeniz lazım keza birini hariç tutsanız diğeri eksik kalacak bir durumdur ve personelden kesinlikle ikisini birden kullanmalarını isteyin. Ambalajlanan eşyaların taşınması riski çok fazla düşürür ki zaten bu saatten sonra bir kırılma gibi durum olursa, hemen yaptığınız hasar sigortası müşteri hizmetlerini aramanız zararınızı karşılamalarına neden olacaktır. Bazen karlı havada genelde personelin ayağı kayar ama ondan hariç iyi bir personel eşyaya zarar vermeden diğer evinize kadar getirecektir. Taşıma işleminde Küçükköy asansörlü taşımacılık hizmetleri de mevcut, bu asansörler dışardan kurulup evinizin odasına kadar kurulmaktadır. Eşya hiç bir şekilde merdivenle temas etmeden doğrudan evinizin odasına kadar konulmaktadır.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Ve Biz

Biz Ngt Ava evden eve nakliyat olarak gerek Küçükköy gerek tüm Türkiye’ye ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde 9 adet ev taşıma aracı ve bir adet dış asansör bulunmaktadır. Otuz beş yıllık serüvenimizde bir tane bile kötü yoruma denk gelemezsiniz. Ofisimiz ve bütün araç ve malzemelerimiz bütün müşterinin araştırmasına açık şekilde sizi beklemektedir. Biz gereğinden fazla ücret talep etmeyiz aksine sadece hakkımız olanı alır gerisini de müşteri memnuniyetine sayar insan kazanırız. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de insan kazanmak sizi ileriye götürmektedir. Firmamız da sizi ağırlamak ve bir kırk yıl hizmetinize geçmek için sizi kahveye bekleriz. İletişim numaralarımızla bize ulaşın gerekirse biz gelip ücretiz bir ekspertiz sunalım. Bizi tercih ettiğiniz için çok bahtiyar olduk.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat
Firmamızın Tarihi Eşya Taşımacılığından Görüntü